بلیط چارتر تهران به تفلیس

بلیط چارتر تهران به تفلیس
مسافران محترم می توانند ارزانترین بلیط چارتر تفلیس را از سایت دیجی چارتر تهیه نمایند، بلیط هواپیما تفلیس ، بلیط تفلیس و قیمت بلیط تفلیس هم در این سایت قابل مشاهده می باشد و شما می توانید قیمت و ارایه خدمات را در این سایت با سایت های دیگر گردشگری مقایسه نمایید.
به منظور رزرو بلیط تفلیس و اطلاع از قیمت بلیط تفلیس روی لینک زیر کلیک کنید.
خرید بلیط چارتر تهران به تفلیس
بلیط چارتر تهران به تفلیس
تفلیس
تفلیس، پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان است که در نزدیکی رودخانه کورا با جمعیتی حدود 1.5 میلیون نفر قرار دارد. تفلیس در قرن 5 میلادی توسط وختانگ یگورگاسالی تاسیس شد و از آن زمان به عنوان پایتخت پادشاهی های مختلف گرجستان و جمهوری های مختلف خدمت کرد. بین سال های 1801 و 1917، پس از آن تحت حکومت امپراتوری سابق روسیه، تفلیس محل مجلس امپراتوری بود، که در قفقاز جنوبی و قفقاز حاکم بود.

با توجه به موقعیت آن در تقاطع بین اروپا و آسیا و نزدیکی آن به مسیرهای تجاری سودآور شرق و غرب، در طول تاریخ تفلیس نقطه اختلاف بین قدرت های مختلف جهانی بود. تاریخ متنوع تفلیس در معماری آن، که ترکیبی از سازه های قرون وسطی، کلاسیک، خاورمیانه، هنر نیو، استالینیست و مدرنیست است، منعکس شده است.

از لحاظ تاریخی، تفلیس برای افرادی که دارای چندین زمینه فرهنگی، قومی و مذهبی هستند، جالب بوده است، گرچه در حال حاضر اکثرا مسیحی ارتدوکس هستند. مقصد مهم گردشگری آن عبارتند از: کلیسای کاشوتی مربوط به قرون وسطی میدان آزادی کلاسیک، خیابان روستاویلی و خیابان Agmashenebeli، قلعه Narikala قرون وسطی، تئاتر اپرای تپه ای و موزه ملی گرجستان

متن کامل

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License