artechap

مدیریت بودجه غرفه سازی

در این پست می خواهیم راهکارهای بسیار خوبی در مورد مدیریت بودجه غرفه سازی برای شما کاربران عزیز ارائه نماییم . در صورتی که می خواهید محصولات و یا خدمات خود را در نمایشگاه به نمایش بگذارید لازم است که یک غرف همناسب و زیبا داشته باشید تا بازدیدکننده گان بیشاری را جذب نمایید. اما این امر ممکن است هزینه های زیادی را به دنبال داشته باشد . در اینجا ما سعی کریم راهکار عملی کنترل و مدیریت هزینه های غرفه سازی را برایتان منتشر کنیم . با ما همراه باشید.
www.raykasazan.com_.jpg

ضرورت کمپانـی در نمایشگاه ها در چیست؟
نمایشگاه ها مکانی برای نمایش دستاوردهای یک مـارک و یا یک صنعت حساب می شوند. یکـی از مقوله هایی که در سـال های اخیر با پیشرفت چشمگیری همراه بوده، تعداد نمایشگاه های داخلی و خارجی است که در ایران اجرا می شود . این مسئله تا میزانی در تغییر استانداردها اثر گذار است و ارزش غرفه سازی بهینه را بیشتر از پیش برای ما روشن می کند .

داشتن غرفه در نمایشگاه چه مزیتی دارد؟
یکـی از مهـم ترین و اثر گذارترین کار برای کمپانـی در یک نمایشگاه، غرفه سازی است. این کار که از ارزش بیشتری برخوردار است، هزینه های زیادتری را به کسب و کار و مـارک تحمیل می کنـد که چنان چه عاقلانه نباشد و بودجه ها در این راستا مدیریـت نشوند شانس دارد موجـب می گـردد مسائل و زیان های به دنبال داشته باشد.

چنان چه برای راه اندازی غرفه بودجه ای از طرف کمپانـی شما پیش بینی گردیده است خوب است آگاه باشید که اشتباهات استراتژیک و تمایلات ایده آل گکامپیوتر خواهد توانست تجارت و کمپانـی شما را با تهدید اتی مواجه نماید . به این دلیـل در اینکار بهـتر است در پی تکمیل ترین ها و گران ترین ها نباشید چرا که با ارزیـابـی دقیق بسنجید که چه چیزی برای شما مناسب است و کارتان را به برتریـن ظاهـر ممکن راه اندازی نمایید .

بخش های اثرگذار در تولید یک غرفه متراژ، محل قرارگیری، مقوله نمایشگاه و متراژ غرفه هستنـد که به تنهایی هرکدام خواهندتوانـست جابه جایی زیادتری در حد هزینه های غرفه سازی انجام دهند.

قبل از آنکه اقدام تهیه غرفه را سفارش دهید به یک کمپانـی تهیه غرفه های نمایشگاهی بروید می بایست برآوردهای ضـروری را انجام دهید و احتمالات موجود و مقدار هزینه ها در طرح را بازبیـنی نمایید . متریالی که در راه اندازی یک غرفه مورد استفاده قرار می گیرد اثر زیادتری در میزان هزینه های آن دارد. گزینش موادی که از لحاظ تولید کارکرد ی بهینه داشته باشند و کارایی مورد احتیاج را برای هدف غرفه برآورده سازد کاری است که می بایست توسـط متخصصان مورد ارزیـابـی قرار گیرد و موادی برای کار گزینش گـردد که باآنـکه کیفیت مناسب و کارامد بود از لحاظ اقتصادی هم مقرون و به صرفه باشد. از دیگر از عامل های اثر گذار در ایجاد بهینه غرفه با هزینه های مناسب مدیریـت وقـت و شـروع طرح در زمان مناسب می باشد. چنان چه همه کارها به دقیقه های پایانی موکول گردد شانس دارد به دلیـل ایجاد اضطراب بر اثر کم بودن وقـت کارها بدرستی جلو نرود و حتی با هزینه های 2 برابر هم سرانجام های ضـروری حاصل نگردد. پس اقدام به شـروع طرح در یک بازه وقتی مناسب خواهد توانست از عامل های کلیدی مدیریت بودجه غرفه سازی حساب شود.

راه های کم کردن هزینه های در راه اندازی یک غرفه مناسب
به منظور کم کردن هزینه های غرفه سازی در یک فرآیند تهیه عامل زیادتری می بایست مدنظـر تیـم راه اندازی و انجام طرح قرار گیرد. یکـی از این عامل های شناخت متریال درست راه اندازی غرفه با دقت به محصولات و یا خدمات عرضه گردیده در آن می باشد. هدف مهـم این است که کسب و کار و مـارک در نظـر گرفته شده برتریـن بازخورد را از طرف مخاطبان داشته باشد و این فقـط با استفاده از برتریـن و گران ترین مواد رخ نخواهـد داد ؛ چرا که در این پروسه این راه کارهای هوشمندانه مدیریت تهیه است که می تواند فـرد را به برتریـن سرانجام برساند. استفاده از رنگ ها و بخش ها مناسب هم در خود غرفه ارزش بیشتری دارد، به این منظور ارزش شناخت رنگ ها و روانشناسی آنان در این فرآیند مشـخص شده است.

متراژ غرفه هم عامل معیـن کننده در هزینه های همـه شده است، مکانی را که برای غرفه گزینش می نمایید می بایست متراژی مناسب با خدمات عرضه گردیده شما داشته باشد. در انتخاب محل و مساحت و غرفه خود بسیار مد نظر داشته باشید تا هزینه های اضافی برای فضای پرت غرفه واریز ننمایید . اینکار تا میزانی هزینه های مشابه به طرح راه اندازی غرفه را مدیریت می کند .

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد غرفه سازی به لینک زیر مراجعه نمایید.

منبع

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License